Bądź nie do zatrzymania

A Ty jak często się poddajesz?

Premiera książki już za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Bądź nie do zatrzymania

Ta książka, nie bez powodu nosi tytuł BĄDŹ NIE DO ZATRZYMANIA w życiu, sporcie, miłości i biznesie. To właśnie w tych czterech dziedzinach najczęściej się poddajemy. To właśnie tutaj jest najwięcej kryzysów, wylanych łez, nerwów, stresów i innych dziwnych sytuacji, które bardzo często sprawiają, że odechciewa nam się żyć. Ale jest i druga strona medalu. Te cztery filary spajające nasze życie bardzo często wprawiają nas w pozytywny nastrój.

Pakiet Plus

SIŁA UMYSŁU

CHĘĆ DZIAŁANIA

DOBRZE WYKORZYSTANY CZAS

SETKI ZADOWOLONYCH CZYTELNIKÓW

NAWYKI „LUDZI SUKCESU”

  • Na ile sposobów można okazać miłość partnerowi?
  • Czy samodyscyplina = sukces?
  • Czas i tak minie, jak go wykorzystać mądrze?
  • Czy ludzie dookoła nas mają na mnie wpływ?
  • Pewność siebie – jak ją wykorzystać?
  • Chcesz popatrzeć w lustro i widzieć siebie, dumnego i szczęśliwego człowieka?

Ta książka ma za zadanie podwoić, a nawet potroić Twoje szczęście w każdej z wyżej wymienionych dziedzin. Ba, ma sprawić, byś ograniczył do minimum ból, cierpienie, smutek i brak apetytu do życia. I w końcu jej głównym celem jest zerwanie Twoich mentalnych kajdan, wmawiających Ci, że nie jesteś w stanie czegoś zmienić lub dokonać. Pragnę, byś po jej przeczytaniu poczuł wewnętrzną siłę, którą wykorzystasz do działania i osiągania sukcesów.

Moje motto:

ŻYCIE BEZ SZCZĘŚCIA,
JEST JAK AKWARIUM BEZ RYBEK I BEZ WODY.
PO PROSTU NIE MA SENSU.

POLECAJĄ I REKOMENDUJĄ

Monika Najda

Monika Najda

Trener Mentalny, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego

Nieważne co w życiu robisz, bądź nie do zatrzymania i bądź najlepszy. Jeśli chcesz być lepszą wersją siebie, w tej książce znajdziesz przydatne narzędzia. Książka motywuje, by przekraczać własne granice, a autor opowiada w niej, jak radzić sobie z kompilacjami i pokazuje jak małe modyfikacje mogą zmienić nasze życie. Serdecznie polecam.
Daniel Rutkowski

Daniel Rutkowski

Polski zawodnik mieszanych sztuk walki wagi piórkowej

Sukces, składa się z wielu czynników. Wytrwałość, ryzyko, determinacja, porażki, poświęcenie, krytyka, ciężka praca, rozczarowania i dobre nawyki. Książka BĄDŹ NIE DO ZATRZYMANIA uczy jak w różnych dziedzinach życia być coraz lepszym każdego dnia. Jestem pewny, że ta książka zrobi na wielu wrażenie, bo na mnie zrobiła. 

Ewelina Kamczyk

Ewelina Kamczyk

Polska piłkarka, królowa strzelczyń od 4 sezonów

Czytając książkę byłam pod ogromnym wrażeniem. Zebranie w jednym miejscy sposobów myślenia i działania, cech i nawyków, które łączą sportowców i przedsiębiorców, to piguła wiedzy. Polecam tę książkę każdemu. Co mi osobiście ona dała? Wiarę, aby być coraz lepszym sportowcem bez względu na ludzi, którzy we mnie nie wierzą i mi nie kibicują.

Krzysztof Hillar

Krzysztof Hillar

Nowy Typ Przedsięborcy, który działa ze sceny jeden do wielu

Dziś każdy w życiu ma rezultaty. Na te rezultaty składa się wiele czynników i zdarzeń. Książka BĄDŹ NIE DO ZATRZYMANIA, to wspaniała podpowiedź dla każdego kto chce mieć lepsze rezultaty w każdej sferze życia. Nie ma znaczenia kim jesteś dziś, co masz, co potrafisz i co wiesz. Jesteś nie do zatrzymania i dzięki tej książce to zrozumiesz i wdrożysz w życie!

Pakiet Plus:

Książka w miękkiej oprawie, ebook PDF, osobista dedykacja + prezent

54,90 

Wersja papierowa:

Książka w miękkiej oprawie

44,90 

Ebook:

PDF

29,90 

AKCJA NAKARM ZWIERZAKA

Wspieramy Chełmskie schronisko dla zwierząt!

Są ludzie, którzy boją się klauna, ale na pewno nie należy bać się schronisk. Akcja Nakarm zwierzaka, to wspaniały program prowadzony przez właścicieli, pracowników i wolontariuszy, który od wielu lat niosą pomoc zwierzętom.

Osobiście chylę czoła przed tą akcją i dosiadam się do wielkiego stołu Nakarm zwierzaka. Dlatego już od pierwszej sprzedanej książki nie omieszkam zastosować najbanalniejsze z równań matematycznych: 

1 kupiona przez Was książka = 1 ufundowana miska dla zwierzaka w akcji dożywiania potrzebujących zwierząt.

1 książka = 1 miska jedzenia.

Czy matematyka może być jeszcze prostsza?

Niezależnie od tego, ilu Czytelników zakupi książkę, sto, tysiąc, milion czy miliard książek, za każdy sprzedany egzemplarz ufunduję pełnowartościowy posiłek dla zwierzaka. Bez wyjątków. I będzie tak, do wyczerpania nakładów i jeszcze dłużej, z każdą kolejną książką, z każdą kolejną premierą. Aż do znudzenia!

To absolutnie nieodłączna część mnie, wyrażona empatią do zwierząt. Ta akcja jest jak moje serce, bez którego reszta organizmu zwyczajnie nie da sobie rady i najzwyczajniej może się zatrzymać! 

Zachęcam gorąco do przekazywania darowizn – każdy tyle, ile może – na rzecz tej wielkiej inicjatywy. Jeśli doceniasz moją działalność i chcesz się zrewanżować, nie tylko kupując książkę, możesz również przelać dowolną kwotę na konto Chełmskiego schroniska dla zwierząt. Ważna jest każda złotówka. Wejdź na profil schroniska i zobacz jak działamy, w jaki sposób można się zaangażować: 

https://www.facebook.com/Che%C5%82mskie-schronisko-dla-zwierz%C4%85t-249773155133541/?ref=page_internal 

Nasza FUNDACJA: „Fundacja dla zwierząt Szczęśliwy Los”

nr konta: 49102015630000530201548270 nr REGON: 385084688 nr NIP: 5632440606.

Wszystkim Czytelnikom i osobom zaangażowanym w akcję Nakarm zwierzaka dziękują z całego serca za wszelkie dowody wsparcia tej inicjatywy! Bez Was, drodzy Czytelnicy, zwyczajnie by się to nie udało.