Dream Body

silniejsze ciało, większa skuteczność w pracy

Twoje ciało jest sumą myśli i działań,

które podejmujesz każdego dnia!

Czy zdajesz sobie sprawę, jak bardzo istotnym narzędziem jest Twoje ciało?

Jaki efekt uzyskujesz w wyniku myśli i działań każdego dnia? Czy jesteś zadowolony ze swojego wyglądu, wagi, sylwetki, ilości energii w ciągu dnia? Czy masz poczucie kontroli nad tym, czym karmisz swoje ciało, czy może wyrzuty sumienia lub energetyczny zjazd po spożytym posiłku weszły Ci w kolejny negatywny nawyk.

Co da Ci wiedza z DREAM BODY

 • Jak minimalnym wysiłkiem przedłużyć sobie życie o kilkanaście lat
 • Jak w ciągu kilkunastu lub nawet kilku tygodni przemienić ciało w bardzo atrakcyjne
 • Jak zwiększyć witalność, zyskać dodatkowe godziny energii w ciągu dnia, na co chcesz – zabawę z dzieckiem, karierę, hobby
 • Jak o niebo polepszyć zdrowie, zmieniając tylko jeden lub dwa nawyki (bez poczucia straty!) 
 • Jak schudnąć o kilkanaście kilogramów (uczestnicy po odbyciu programu schudli nawet po 30 kilogramów, odzyskując sylwetkę i zdrowie) i mieć tego trwały efekt
 • Jak sprawić sobie doskonałe samopoczucie, większą pewność siebie, poczucie atrakcyjności i zapewnić wyjątkową sprawność fizyczną
Zarezerwuj termin

SZKOLENIA STACJONARNE

SZKOLENIA online

potężna energia

potężna wiedza

lepsza prezencja

Czego nauczysz się z DREAM BODY

 • ZAANGAŻOWANIE – jakie masz naprawdę i jak je zwiększyć?

Poznasz niesamowicie skuteczną metodą sprawdzenia realnego poziomu swojego zaangażowania, a następnie zmusisz swój umysł, aby je zwiększył.

 • ciało – jak go używać?!

Każdy o tym wie, że ciało, to potężna maszyna, to ważne by umiejętnie z niego korzystać! Musisz poznać instrukcję obsługi tej części, aby maksymalnie wykorzystać swoje możliwości.

 • 5 strategii kontroli emocji.

Kiedy pojawiają się silne emocje, często ciężko nam jest sobie z nimi poradzić. Zwłaszcza, kiedy przytłaczają nas w mało oczekiwanym momencie. 5 strategii ich kontroli, które poznasz ze szkolenia pozwolą Ci je skontrolować, myśleć i działać logicznie.

 • Technika #100marzeń.

Jedna z technik opisanych w książce Radka Bierzanowskiego pt. “Bądź nie do zatrzymania”. Jest jedną z najważniejszych elementów naszego życia. To na tym szkoleniu dowiesz się wszystkiego na jej temat i zaczniesz tworzyć swoją listę. Lub uzupełnisz swoją obecną o kolejne pozycje.

 • MONOtematyczność i tunelowe widzenie.

To dwie techniki, które dosłownie mogą zrewolucjonizować Twoje efekty. Każda z nich pozwala przyspieszyć pojawienie się rezultatów i zwielokrotnić je.

 • Prawo selekcji.

Nie wszystko, co robimy pomaga nam przybliżać się do celu. Czasami jest wręcz odwrotnie. Dlatego musimy nauczyć się, jak selekcjonować to, co warto robić, jeść i pozbyć się wszystkiego, co zbędne, aby lepiej wykorzystać swój czas na Ziemi.

 • Proces destylacji.

Nauczenie się tego procesu pozwoli Ci wyciągnąć z Twojej głowy oraz myśli „perełki”. Czyli wszystko to, co ma wielką wagę, ale jest na co dzień przykryte innymi myślami. Kiedy spojrzysz na to z nowej perspektywy, wiele się zmieni.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

 • Dla osób niezadowolonych z wyglądu swojego ciała i pragnących lepiej wpływać na jego kształt – jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru centymetrów w talii, rozwinąć poszczególne partie ciała, lepiej się prezentować w ubraniu i z uśmiechem patrzeć w lustro, to szkolenie pomoże Ci to osiągnąć.
 • Dla osób, których silna wola jest jeszcze zbyt słaba, aby osiągnęły upragnione rezultaty związane z ciałem – wreszcie będziesz trzymać się wytyczonych ram i poznasz uczucie związane z bezwysiłkowością zdrowego nawyku.
 • Dla osób, którym brakuje energii do działania – bo to jest wyjątkowa okazja, aby odzyskać witalność. Przychodzisz na szkolenie raz, a umiejętność podnoszenia witalności zostaje Ci na całe życie.
 • Dla osób pragnących polepszyć znacznie stan swojego zdrowia – brak ruchu i niszcząca dieta są przyczynami wielu dolegliwości. Niby każdy wie, że powinno się uprawiać sport i zdrowo się odżywiać, ale po tym szkoleniu faktycznie będziesz to robił.
 • Dla każdego – to szkolenie to proces pokazujący psychologiczne zależności związane ze sportem i żywieniem. Mimo, że nie uprawiasz zawodowo sportu, to na pewno odkryjesz wiele wartościowych technik, które z powodzeniem zastosujesz w celu podniesienia swojej sprawności, zdrowia oraz prezencji.
Zarezerwuj termin

zobacz inne szkolenia

Szkolenia kierowane są do sportowców, drużyn sportowych oraz firm i korporacji (wszystko pod logiem RM, czyli rozwój i motywacja)
tematy szkoleń:

Masz dodatkowe pytania?