STWÓRZ SWOJĄ GRUBSZĄ WIZYTÓWKĘ

ZOSTAW COŚ PO SOBIE ŚWIATU

Dzisiaj ludzie już nie zbierają po kieszeniach wizytówek. Nie przekonasz kogoś do siebie małym kartonikiem, ani ulotką. Zrobisz to GRUBSZĄ WIZYTÓWKĄ, czyli Twoją autorską książką. Dzisiaj wizytówki najczęściej lądują w koszu na śmieci. Myślisz, że ktoś wyrzuci książkę do kosza?! Nie sądzę. Dając komuś Twoją GRUBSZĄ WIZYTÓWKĘ, w czyiś oczach już rośniesz. Chcesz wiedzieć dlaczego? Książka to coś więcej, to Ty, Twoja osobowość, historia, wiedza ekspercka, doświadczenie życiowe, sportowe i biznesowe. Budowanie Swojej marki osobistej, będzie dużo łatwiejsza. A dzięki książce świat już na zawsze będzie o Tobie pamiętał.

Chociaż dla wielu osób wizja własnej książki brzmi jak szalona wizja, to wierzę w to, że po opublikowaniu jej będziesz z siebie dumny jak nigdy dotąd.

Co otrzymasz w ramach tego kursu?

Zapis wideo krok po kroku jak stworzyć swoją grubszą wizytówkę, czyli jak napisać książkę.

SPOSÓB NA NAPISANIE KSIĄŻKI

Pokażę Ci jak w najprostszy sposób napisać książkę. Zdradzę Ci kilka metod, dzięki którym napisanie własnej książki odbędzie się bez stresu, w przyjemny sposób i co najważniejsze, odpowiednim dla ludzi językiem!

TWOJE ŻYCIE TO KSIĄŻKA

Każdy ma w swoim życiu pewne ciekawe historie do opowiedzenia. Te historie, to nic innego jak rozdziały w książce! Wystarczy je opowiedzieć w ciekawy sposób, odpowiednio zapakować i gotowe. Tego też się nauczysz na tym szkoleniu.

20 TYGODNI

Tyle czasu potrzebujesz, aby napisać swoją książkę, czyli wydać na świat grubszą wizytówkę. W 20 tygodni KAŻDY może to zrobić. Nie wierzysz? Udowodnię Ci to. Przekonaj się na własnej skórze.

POMOC

W tym kursie masz moją pełną pomoc. Ciągłe wsparcie przez kontakt e-mail, sms, telefon, video, a nawet spotkania na żywo. Pomogę Ci sprzedać, stworzyć i wydać Twoją GRUBSZĄ WIZYTÓWKĘ. Zajmę się również oprawą książki, korektą, redakcją i drukarnią, abyś Ty miał/a jak najwięcej czasu na pisanie.

BOOK PARTY

Jako, że jestem mówcą motywacyjnym nie musisz się martwić o swoje spotkanie autorskie. Zrobię je razem z Tobą. Poprowadzę je, abyś Ty mógł/a się bawić i świętować.

ZAMARZ – ZAPLANUJ – ZREALIZUJ

To właśnie, te 3 słowa przyjmujemy za motto tego kursu.

ZACZYNAJMY

Cena: 547 PLN za kurs – dużo czy mało?

Spójrz na to z innej strony. Jeżeli napiszesz i wydasz własną książkę, sprzedając ją za 30 PLN, już 20 egzemplarzy spłaci tę inwestycję.

Zastanów się, jak bardzo Twoja pewność siebie wzrośnie dzięki własnej książce?

Pomyśl jak bardzo podniesie się Twoja wiarygodność w oczach klientów dzięki własnej książce?

Pisanie książki wcale nie jest takie trudne, a w dodatku jeśli masz pomoc w formie video, krok po kroku, to wystarczy Ci 20 tygodni, aby trzymać swój egzemplarz w dłoniach.

Pomyśl na kim i jakie wrażenie możesz wywołać wydając swoją grubszą wizytówkę? Pomyśl o swoim CV, do którego wpiszesz “autor książki”.

TERAZ TYLKO

3.000,00  1.999,00 

Zastanów się, ile wartościowej wiedzy możesz przekazać w swojej książce, a o ile mniej na małym prostokątnym wizytówkowym kwadraciku. 

Książka może dać Ci potężną przewagę nad konkurencją i coś czego nie odważyli się do tej pory zrobić inni, Ty właśnie to zrobiłeś!

 

Dzisiejszy klient jest bardzo mądry. Pomyśl, jaką przewagę da Ci własna książka?

Jak wiele zyskasz w jego oczach, poświęcając dziś jedynie 20 tyg, na coś co zostanie z Tobą całe życie.

 

Co Tobie da napisanie własnej książki ?!
Poznaj 5 najważniejszych powodów:

1. Zbudujesz markę osobistą oraz zwiększysz swoją wiarygodność w oczach klientów.

2. Pokażesz się światu, pokażesz swoją pasję i biznes – twoi czytelnicy sami będą cię promować.

3. Nowe szanse i nowe znajomości – szybko dostaniesz wiele propozycji i otworzą się nowe możliwości.

4. Nowi klienci – czytelnicy Twojej książki zainteresują się również Twoimi innymi produktami czy usługami.

5. 1000% wzrostu pewności siebie!

DOŁĄCZ DO KURSU I NAPISZ WŁASNĄ KSIĄŻKĘ!

Książka może dać Ci potężną przewagę rynkową, wzbudzić wiarygodność i pozwoli dotrzeć do wielu nowych klientów.

Nie pozwól, aby ten kurs przeszedł Ci koło nosa. Pokaż światu swoją wiedzę oraz doświadczenie, a mnóstwo osób to doceni i uzna Cię za Eksperta. Przestań w końcu mówić, że nie dasz rady. Gotowe rozwiązania czekają wewnątrz kursu, więc nie musisz martwić się brakiem wiedzy czy umiejętności pisania. Wystarczy, że zainwestujesz czas, a za 20 tygodni będziesz mieć gotowy materiał do wydania książki!

TERAZ TYLKO

3.000,00  1.999,00 

Prowadzi: Radosław Bierzanowski
Autor, mówca motywacyjny, trener, sportowiec

Zapaśnik, trener personalny, Trener Roku 2016, mówca motywacyjny oraz autor dwóch książek – “Siłownia Charakteru” i “Bądź nie do zatrzymania”. O motywacji sportowej, pewności siebie i pokonywaniu lenistwa może mówić godzinami. Karierę sportową rozpoczął jako siedmiolatek. Przez blisko 20 lat zmagał się z lękiem, złymi emocjami i kontuzjami. Dzięki sile ducha i wierze w siebie pokonał wszelkie bariery. Zaangażował się w sport i dzięki uporowi w dążeniu do celu wszedł na swój osobisty Mount Everest. 

To multimedalista mistrzostw Polski w zapasach. W swoim dorobku ma około 150 medali wywalczonych na arenach w kraju i za granicą. Swoje umiejętności zapaśnicze i trenerskie wykorzystuje w pracy z zawodnikami z różnych dyscyplin, np. MMA, UFC, piłka nożna, zapasy. Założyciel firmy FIT KLINIKA, w której wraz z żona Martą (dietetykiem) oraz bratem bliźniakiem Mateuszem (trenerem) z powodzeniem prowadzi treningi, szkolenia i wykłady dla młodzieży, szkół, drużyn sportowych oraz firm. 

Jego nowe przedsięwzięcie to przemowy motywacyjne oraz pisanie książek o tematyce rozwoju osobistego i treningu mentalnym, kierowane do uczniów, sportowców i ludzi głodnych sukcesu osobistego. “Siłownia Charakteru”, tak brzmi tytuł pierwszej książki, sprzedała się w ponad 1000 egzemplarzy. 

Na codzień Radek specjalizuje się w treningu modelowania kobiecej sylwetki, a także treningu siłowym dla mężczyzn. Dzięki swojej charyzmie i bardzo żywiołowej osobowości jego podopieczni nigdy nie narzekają na nudę podczas treningu. A efekty idą w parze z liczbą zadowolonych klientów. 

DOŁĄCZ DO KURSU I NAPISZ WŁASNĄ KSIĄŻKĘ!
TERAZ TYLKO

3.000,00  1.999,00