Poznaj nas!

Radosław Bierzanowski – zapaśnik, trener personalny, Trener Roku 2016, mówca motywacyjny oraz autor dwóch książek – “Siłownia Charakteru” i “Bądź nie do zatrzymania”. O motywacji sportowej, pewności siebie i pokonywaniu lenistwa może mówić godzinami. Karierę sportową rozpoczął jako siedmiolatek. Przez blisko 20 lat zmagał się z lękiem, złymi emocjami i kontuzjami. Dzięki sile ducha i wierze w siebie pokonał wszelkie bariery. Zaangażował się w sport i dzięki uporowi w dążeniu do celu wszedł na swój osobisty Mount Everest. 

To multimedalista mistrzostw Polski w zapasach. W swoim dorobku ma około 150 medali wywalczonych na arenach w kraju i za granicą. Swoje umiejętności zapaśnicze i trenerskie wykorzystuje w pracy z zawodnikami z różnych dyscyplin, np. MMA, UFC, piłka nożna, zapasy. Założyciel firmy FIT KLINIKA, w której wraz z żona Martą (dietetykiem) oraz bratem bliźniakiem Mateuszem (trenerem) z powodzeniem prowadzi treningi, szkolenia i wykłady dla młodzieży, szkół, drużyn sportowych oraz firm. 

Jego nowe przedsięwzięcie to przemowy motywacyjne oraz pisanie książek o tematyce rozwoju osobistego i treningu mentalnym, kierowane do uczniów, sportowców i ludzi głodnych sukcesu osobistego. “Siłownia Charakteru”, tak brzmi tytuł pierwszej książki, sprzedała się w ponad 1000 egzemplarzy. 

Na co dzień Radek specjalizuje się w treningu modelowania kobiecej sylwetki, a także treningu siłowym dla mężczyzn. Dzięki swojej charyzmie i bardzo żywiołowej osobowości jego podopieczni nigdy nie narzekają na nudę podczas treningu. A efekty idą w parze z liczbą zadowolonych klientów. 

https://swiatgwiazd.pl/mialem-cos-w-rodzaju-fobii-spolecznej-radoslaw-bierzanowski-sportowiec-i-trener-mentalny-o-tym-jak-pokonal-swoje-bariery

Mateusz Bierzanowski – szkoliłem się od najlepszych w Polsce, liczne kursy, stała praktyka i sport uprawiany zawodowo, sprawiają że jestem świadomym trenerem, z bogatym bagażem doświadczenia i zapałem by pomóc każdemu. Dodatkowo jestem pasjonatem aktywności fizycznej – oprócz wiedzy mam rzeczywiste doświadczenie w postaci 20 lat uprawiania zawodowo sportu zapaśniczego. 

Każdy, kto mnie odwiedza, jest dla mnie motywacją i wyzwaniem. Zawsze daje z siebie 100% zaangażowania, by osiągnąć cel mojego podopiecznego. Aby robić to jak najlepiej, jestem na bieżąco i bez ustanku aktualizuję i poszerzam swoją wiedzę z zakresu treningu siłowego dla kobiet i mężczyzn. Nawet niewielki krok podopiecznego jest dla mnie ogromnym sukcesem, a z małych kroków składa się daleka podróż i zmiana na lepsze, na zawsze.

Mam świadomość, że praca jako trener personalny jest bardzo odpowiedzialna i ostatnio bardzo modna. Dlatego, też moi podopieczni zawsze moją moją uwagę i skupienie w 100%. 

Moją misją jest jak najlepsza pomoc innym – daję z siebie wszystko. Wykształcenie pozwala mi ćwiczyć ze świadomością i bezpieczeństwem dla moich podopiecznych. Pomagam walczyć nie tylko z nadwagą i otyłością, ale również dostosowuję plany treningowe do indywidualnych wymagań i oczekiwań oraz chorób i innych utrudnień czy preferencji. 

Marta Bierzanowska – jestem dietetykiem, absolwentką AWF w Białej Podlaskiej i aktualnie trenerką, która pomaga ludziom pozbyć się bólu, a także nadmiaru kilogramów. Moja autorska dieta rozwiązała problemy ponad setki osób. Przede wszystkim pomagam moim podopiecznym schudnąć, poprawić wygląd sylwetki i stan zdrowia.

Tak naprawdę nie proponuję Ci tylko diety, tylko konsultacje ze mną, w ramach której otrzymasz ode mnie skrojony na miarę plan diety i aktywności fizycznej. Dlaczego konsultacja? Bo najważniejszy we współpracy ze mną jest kontakt i wsparcie, którym Cię obdarzę. Dzięki temu osiągniesz swój cel, a ja na bieżąco będę monitorować Twoje postępy.

Bez doświadczenia i dawania przykładu swoim wyglądem nie jest możliwe bycie dobrym dietetykiem. Nie będę Cię faszerowała ryżem, brokułem i kurczakiem. Nie zabiorę Ci Twoich ulubionych przekąsek, a nawet w Twoim planie żywieniowym znajdzie się coś ekstra. Twoje zdrowie jest zbyt ważne, by narażać je na diety pochodzące od influencerów, pojawiające się w Internecie wraz ze zmieniającą się modą. Moim celem jest nauczyć Cię jeść smacznie i mądrze. Pamiętaj, żołądek to Twój drugi mózg. Dając mu najlepsze paliwo, będzie Ci się odwdzięczał spadkiem kilogramów i centymetrów.