Power Speech

Motywacja i nastawienie na sukces

Co da Ci wiedza z POWER SPEECH

Co da Ci wiedza z POWER SPEECH

 1. Każdego dnia będziesz zbliżać się do realizacji swoich celów i marzeń, bez zbędnych rozpraszaczy.
 2. Wzmocnisz ważne nawyki, ułatwiające Ci życie i wyeliminujesz te, które je utrudniają.
 3. Poznasz najłatwiejszy na świecie sposób na odmłodzenie swojego organizmu, a przy okazji zdobędziesz więcej pewności siebie.

OPIS SZKOLENIA:

Każdy z nas wyznacza sobie kierunek w jakim chce zmierzać. Jednak nie zawsze udaje nam się iść w wyznaczonym kierunku ani zbliżać się do celu nawet okrężną drogą! Czemu tak się dzieje? Nasze wewnętrzne “ja” ma inne instrukcje, którymi się kieruje. A ponieważ mnóstwo codziennych decyzji i zachowań są automatycznymi reakcjami naszego umysłu, to nawet nie zauważamy, dlaczego zboczyliśmy z kursu.

Chociaż często tego nie zauważamy, to naprawdę wiele z tego, co robimy nie jest ani efektywne, ani zgodne z naszym “ja”. Gdyby tak było to nie mielibyśmy problemu z utrzymaniem diety, czy postanowień, bo racjonalnie rzecz biorąc to jest dla nas dobre i po prostu się opłaca. Ale, kiedy do głosu dojdą nawyki i instynkty, pomimo szczerych chęci nie robimy tego, co jest dla nas lepsze lub czego chcemy.

Jednak możesz nauczyć swoje wewnętrzne “ja” podążania w tym kierunku w, jakim naprawdę chcesz. Wskazać mu oczekiwany przez Ciebie kurs, zmienić nawyki i realizować cele bez zbaczania z drogi. Istnieją na to sposoby. Na tym szkoleniu zapoznamy Cię z wieloma technikami i sposobami, które odblokują Twój życiowy hamulec ręczny, a Ty sam nabierzesz takiej prędkości w działaniu i osiąganiu sukcesu jak nigdy dotąd.

Zarezerwuj termin

SZKOLENIA STACJONARNE

SZKOLENIA online

potężna energia

potężna wiedza

lepsza prezencja

Czego nauczysz się z POWER SPEECH

 

 

 

 • Maski, które nosimy

Każdego dnia zakładamy niewidzialne maski, które zmieniają nasze zachowania. Czasami jest to dobre, czasami nie. Najważniejsze jest jednak o nich wiedzieć, zrozumieć, po co je zakładamy. 

 

 • Marzenia – skąd pochodzą ?

Dzięki realizacji marzeń ludzie są szczęśliwi, ale nie zawsze tak jest? Bywa i tak, że marzenia nas frustrują. Kiedy nie wiesz skąd pochodzi marzenie, trudno będzie je zrealizować.

 • Cena marzeń

Każde marzenie niesie za sobą cenę, jaką musimy ponieść. Nie chodzi tylko o pieniądze, ale o zobowiązania i poświęcenia na drodze do realizacji. Musisz poznać koszty, zanim się zaangażujesz.

 

 •  Czego się boisz?

Jednym z podstawowych problemów z realizacją marzeń jest STRACH przed różnymi, irracjonalnymi rzeczami. Dowiedz się, jak przezwyciężyć te bariery i realizować marzenia

 • Nadaj nazwę

Nienazwane marzenie jest dużo trudniej zrealizować. To teoretycznie prosta czynność, ale zmusza nas do dokładnego określenia marzenia, kategorii, priorytetu i powodu dlaczego chcemy je zrealizować.

 •  Czy wszystko się spełni?

To trudne pytanie, które każdy musi zadać sobie w pewnym momencie życia. Jednak znalezienie odpowiedzi będzie uwalniające i doda skrzydeł. 

 • Twoje wzorce

We wszystkim, co robimy mamy swoje wzorce. Czasami dobre, a czasami osłabiające – jakie są Twoje wzorce i co wnoszą do Twojego życia? 

 • Jak pielęgnować, aby rosło?

Dużych marzeń nie zrealizuje się z dnia na dzień. Musisz nauczyć się siać ziarenka i pielęgnować je cierpliwie aż odpowiednio wzrosną.

Zarezerwuj termin

zobacz inne szkolenia

Szkolenia kierowane są do sportowców, drużyn sportowych oraz firm i korporacji,
tematy szkoleń:

Masz dodatkowe pytania?