Siłownia charakteru

Przeżyj książkę na żywo

Dzięki Siłowni Charakteru:

  • Uwierzysz w siebie, polubisz i docenisz siebie i swoje możliwości
  • Dowiesz się jak radzić sobie z kompleksami i porównywaniem się do innych
  • Odkryjesz sposób na uciszanie w sobie wewnętrznego krytyka (wewnętrznego głosu, który ciągle Ci mówi, że nie dasz rady, że się nie nadajesz itp.)
  • Wzmocnisz pewność siebie
  • Poznasz proste sposoby na radzenie sobie z krytyką zewnętrzną ze strony bliskich, znajomych i otoczenia
  • Docenisz małe rzeczy, by bardziej cieszyć się wielkimi
  • Nauczysz się krok po kroku, jak osiągać osobiste sukcesy

Moje motto:

Życie jest jak rollercoaster. Przyśpiesza i zwalnia, wywołuje wzloty i upadki, prowadzi przez zakręty i przestoje. Daje dużo lęku, ale i mnóstwo radości. To Ty wybierasz, czy będziesz sparaliżowany strachem, czy wsiądziesz do wagonika odwagi, by rozkoszować się przejażdżką.

Szczegóły szkolenia

BUDUJ SWÓJ CHARAKTER, TAK SAMO JAK BUDUJESZ SWOJE MIĘŚNIE!

Wzbudzamy w młodzieży, jak i również u dorosłych wiarą i pewność siebie. Motywujemy do walki o swoje życiowe cele, jakimi są ich marzenia. Stawiamy na samodyscyplinę, umiejętności radzenia sobie w chwilach trudnych i stresowych, jak być asertywnym i nie ulegać wpływom. Żelazna pewność siebie, niezachwiana motywacja, ogromna wiara, pełne zaangażowanie i koncentracja, wola zwycięstwa i chęć bycia kimś więcej to fundamenty, które prowadzą do SUKCESU. Nikt nie rodzi się doskonały. Budowanie własnej niepowtarzalnej, silnej osobowości to proces. Dopóki nie zaczniesz działać, to nie zobaczysz efektów. Zwlekanie i odkładanie na później to dziś choroba cywilizacyjna. Najskuteczniejszym lekiem jest stawianie małych kroków, będąc jeszcze niegotowym. Gotowość, skupienie, motywacja to wszystko przyjdzie samo, jako efekt uboczny działania. Stań się nieustępliwym, życiowym fajterem, który pomimo trudności zawsze osiąga swój cel. Zbuduj potężną pewność siebie wraz z kolejnymi zwycięstwami, przełamuje wszelkie stereotypy na swój temat.

Zarezerwuj termin

SZKOLENIA STACJONARNE

SZKOLENIA online

potężna energia

potężna wiedza

lepsza prezencja

zobacz inne szkolenia

Warsztaty kierowane są do sportowców, drużyn sportowych oraz szkół.

Tematy szkoleń:

Masz dodatkowe pytania?